Echipa de organizare

 

Caprioara Claudiu (USR) – coordonator UNIFEST Iași
caprioara.claudiu@gmail.com, 0741 223 545

 

Gazea Andrei (USR) – Asistent Coordonator
andreigazea@yahoo.com, 0746 831 252

 

Constantin Andreea-Loredana (USR) – Fundraising și parteriate
andreealoredana.constantin@gmail.com , 0742 201 039

 

Mosnegutu Ioana (ASII) – Materiale de promovare
ioana.mosnegutu@gmail.com 0743 060 603

 

Daringa Adrian (ASAFCI) – Mobilizare UTI
0744 245 577

 

Rusu Laur (TERIS) – Mobilizare UAIC
laur.rusu@gmail.com, 0743 411 976

 

Ionescu Andreea (ASV) – Mobilizare USAMV

 

Romanescu Vlad (LSGG) – Mobilizare UPA
romanescuvlad@gmail.com, 0757 523 401

 

Sarateanu Theona (ARTIUM) – Mobilizare ARTE
sarateanu.theona@gmail.com, 0745 352 444

 

Coordonatori activităţi:

Gazea Andrei (USR) – Deschidere
andreigazea@yahoo.com, 0746 831 252

 

Sarateanu Theona (ARTIUM) – Noaptea alba a teatrului studentesc
sarateanu.theona@gmail.com, 0745 352 444

 

Luca Alexandru (LSGG) – Umor’n IASI
alecs.luca@yahoo.com, 0744 750 993

 

Preotu Ana (MOLDAVIA) – Maraton de Folk si muzici bune, Concurs DJ
ana.preotu93@gmail.com, 0752 991 352

 

Manole Robert (ASTCM) – Nunta’n UNIFEST
manole.robert@yahoo.com, 0743 326 487

 

Rusu Laur (TERIS) – Ecologizare
laur.rusu@gmail.com, 0752 991 352

 

Stefanescu Dragos (UNyouth) – BookExchange
dragos.stefanescu@unyouth.ro, 0743 411 976

 

Marin Magda (ASCIS) – Miss Unifest
ms.magdalena@yahoo.com, 0754 515 468

 

Dalban Marian (OSSEI) – Conferinte
0754 762 408

 

Oancea Irina (LSAC) – Maraton de scurt metraje
0747 159 125

 

Bibire Livia (TERIS) – Vizite culturale
0766 556 099

 

Andrei Vasiliu (ASV) – Studentii au Talent
0746 837 020

 

Mandiuc Cezar (ASAFCI) – Cros
0751 923 779

 

Romanescu Vlad (ALSUPA) – Unifest Sport
romanescuvlad@mail.com, 0757 523 401